Illustration

Про нас

Стрілецький клуб «ЛЮФА» – це клуб для всіх, хто любить зброю та цікавиться високоточною стрільбою, хоче навчитися цьому виду стрільби, але не знає де і як.

З 2014 року, через агресію росії, цікавість до зброї взагалі і до високоточної стрільби зокрема значно збільшилася порівняно з попередніми роками. Багато хто отримав базові навички поводження зі зброєю на Сході, хтось відчув потребу у вмінні захистити свою родину у випадку небезпеки, а хтось просто хоче поглибити свої вміння і спробувати себе у нових видах та методиках стрільби. Для всіх цих людей і було створено цей проект.
Наш клуб – це можливість отримати найбільш різноманітну інформацію стосовно специфіки високоточної стрільби та зброї. Поради від професійних стрільців, огляд нових та вже існуючих не ринку моделей рушниць та обвісу з детальним розглядом переваг та недоліків, особливості догляду за зброєю та безпосередньо нюанси техніки стрільби – це все ми збираємо в одному місці, щоб всі, кому це цікаво, могли наблизитись до професіоналів у своїх вміннях і змогли досягнути своїх цілей – і технічно, і з точки зору навичок.